Ernes - oprogramowanie,strony internetowe Brzeg,Wrocław,Opole,Warszawa

Angielski przez skype - http://www.

Angielski przez skype - http://www.

Angielski przez skype - http://www.

Dodaj swój komentarz »


Spis katalogów,Lista katalogów,Baza katalogów,Multikod katalog
promocja strony
Dla kogo? Dla osób, które chcą poprawić płynność wymowy z anglojęzycznym Native Speakerem. Dla tych, którzy chcą się uczyć, lecz nieśmiałość utrudnia im mówienie. Dla każdego, kto nie ma czasu na chodzenie do Szkoły Angielskiego lub na poszukiwanie nauczyciela. Dla wszystkich, którzy potrzebują indywidualnego podejścia ze strony wykwalifikowanych nauczycieli.
 
Dlaczego Online? Angielski przez Skype pozwala na dostęp do całego świata pozwala Ci uczyć się od najlepszych nauczycieli na świecie! Ucz się z Amerykanami, Brytyjczykami, Australijczykami. Nie musisz nigdzie chodzić. Możesz korzystać z lekcji nawet w czasie przerwy na lunch! Możesz uczyć się o dowolnej porze, 24/7. Twoje lekcje mogą być krótsze i/lub częstsze.
 
Dlaczego English-by-Phone? Możesz stworzyć własny program zajęć z jednym lub wieloma nauczycielami (spośród 150 dostępnych). Możesz zmieniać nauczycieli w dowolnym czasie w trakcie zajęć. Wybierzesz temat każdej lekcji (Aktualności, Finanse, Kultura. ) przed dokonaniem zakupu całego pakietu.
 
Jak rozpocząć?
Weź udział w bezpłatnym teście! Osoba oceniająca skontaktuje się z Tobą, aby ocenić obecny poziom Twojej znajomości języka angielskiego. Osoba oceniająca pomoże Ci wybrać najlepszy kierunek nauki. Wybierzesz nauczyciela i ułożysz plan zajęć. Otrzymasz potwierdzenie zamówienia w ciągu 24 godzin.
 
Potwierdź terminy (godziny, dni) lekcjiDokonaj niezbędnych zmian. Możesz dokonać płatności poprzez link umieszczony w potwierdzeniu zamówienia. Twoje zajęcia rozpoczną się w ciągu 24 godzin po potwierdzeniu płatności.
 
Ucz się, Ćwicz i Rozwijaj znajomość języka angielskiego! Nauczyciel, Native Speaker zadzwoni do Ciebie zgodnie z umówionym harmonogramem zajęć. Możesz zmieniać nauczycieli i terminy zajęć bez utraty godzin lekcyjnych.
 
Więcej szczegółów: http://www.english-by-phone.pl/

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii: